Interior design

Lobby w Hotelu Golden Tulip w Warszawie

Warszawa
aranżacja wnętrz hotelu - recepcja

Lobby w Hotelu Golden Tulip w Warszawie

Projekt aranżacji wnętrz lobby hotelu Golden Tulip stanowi doskonały przykład elegancji połączonej z funkcjonalnością. Centralnym elementem jest lada recepcyjna, wykonana z trawertynu, którego naturalna porowatość dodaje wnętrzu wyjątkowego charakteru.  Podłogi z polerowanego granitu doskonale wpisują się minimalistyczny styl wnętrza, jednocześnie zapewniając wysoką trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości. Połyskująca powierzchnia granitu odbija światło, co w połączeniu z dużymi oprawami oświetleniowymi zawieszonymi nad ladą recepcyjną, tworzy spektakularny efekt wizualny.

Całość aranżacji utrzymana w minimalistycznym stylu. Użycie naturalnych materiałów jak trawertyn i granit, w połączeniu z przemyślanym oświetleniem, stwarza atmosferę luksusu i elegancji.

Projekt
Powierzchnia 300m2
Lokalizacja Hotel Golden Tulip w Warszawie
.
projekt aranżacji wnętrz centrum sportu fitness i zabaw dla dzieci

Fit Miś- centrum fitness i zabaw dla dzieci

Fit Miś – centrum fitness i zabaw dla dzieci

Projekt aranżacji wnętrz centrum fitness i zabaw dla dzieci w Warszawie obejmował swoim zakresem obiekt o wielu funkcjach począwszy od salek zabaw dla dzieci ze ścianka wspinaczkową , zespołem zjeżdżalni i trampolin, po siłownie, sale do ćwiczeń fitness, sale do treningów cardio, barem, aż po solarium, salę do masażu i basen z przeciwprądem. Nowoczesny design zróżnicowany dla każdej sali z piękna durzą płaskorzeźbą z motywami dziecięcymi w otwartym foyer.

Opis projektu aranżacji wnętrz centrum fitness i zabaw dla dzieci Fit Miś

Projekt
Powierzchnia 2000m2
Lokalizacja Warszawa
Zakres projektu: PROJEKT ARANŻACJI WNĘTRZ
PROJEKTY SANITARNE
PROJEKT ELEKTRYCZNY
projekt aranżacji wnętrz hotelu

Restauracja w hotelu Golden Tulip w Warszawie

Projekt aranżacji wnętrza restauracji w Hotelu Golden Tulip w Warszawie

Projekt restauracji w hotelu Golden Tulip w Warszawie to kwintesencja elegancji i klasy dostosowana do wysokich standardów hotelu. Zastosowaliśmy naturalne i szlachetne materiały. Zaprojektowaliśmy wysoką zabudowę  bufetu, wykonaną z ciemnego drewna. Wyposażona jest ona w nowoczesne rozwiązania, takie jak podgrzewany kamienny blat oraz kopułowe podgrzewacze potraw. Duże wiszące lampy nie tylko są elementem dekoracyjnym, ale również skutecznie budują intymną atmosferę.

Możliwość zmiany układu stolików oraz podział na różne strefy z odrębnymi sekcjami świetlnymi pozwala na łatwe dostosowanie przestrzeni do różnorodnych potrzeb i okoliczności – od romantycznych kolacji, po większe spotkania biznesowe czy rodzinne uroczystości.

Projekt
Powierzchnia 500m2
Lokalizacja Hotel Goldent Tulip w Warszawie
projekt aranżacji wnętrz biura w Warszawie- sala spotkań

biuro firmy MFC Group w Warszawie

BIURO firmy MFC Group w Warszawie

Aranżacja wnętrz biura firmy MFC Group w Warszawie stanowiła wyzwanie polegające na przełamaniu tradycyjnego wizerunku chłodnego biura zdominowanego przez komputery, na rzecz stworzenia przytulnej, ciepłej przestrzeni z odważną kolorystyką, sprzyjającej poczuciu domowego komfortu dla pracowników. Istotnym elementem tego założenia było wydzielone pomieszczenie relaksu, zaopatrzone w naturalną roślinność oraz bujaną sofę, które w określonych godzinach pełni funkcję sali spotkań. Zastosowanie miękkich kształtów, zaokrąglonych krawędzi w elementach sufitowych, obecność roślinności, oraz wykorzystanie materiałów poprawiających akustykę, znacząco wpłynęło na jakość przestrzeni biurowej.

Opis projektu aranżacji wnętrz biura firmy MFC Group w Warszawie

Projekt
Powierzchnia 300m2
Lokalizacja Warszawa
.
PROJEKT ARANŻACJI WNĘTRZ RESTAURACJI - wyspa gastronomiczna z sokami

Wyspa gastronomiczna z napojami – Dworzec Centralny w Warszawie

 

Stoisko gastronomiczne z napojami

Projekt aranżacji wnętrz wyspy (wolnostojącego lokalu usługowego) w hali głównej Dworca Centralnego w Warszawie zakładał adaptację lokalu na potrzeby stoiska gastronomicznego z napojami. Zaprojektowaliśmy lokal na planie elipsy co zapewnia łatwiejszy dostęp z każdej strony.

Część ekspozycyjna maksymalnie wykorzystuje ograniczoną przestrzeń, jednocześnie prezentując asortyment w atrakcyjny i dostępny sposób. W tylnej części znajduje się miejsce do konsumpcji z wysokimi krzesłami barowymi. Projekt aranżacji wnętrz obejmuje również projekty informacji wizualnej.

Projekt
Powierzchnia 35m2
Lokalizacja Dworzec Centralny w Warszawie
.
projekt aranżacji wnętrz- pensjonat w górach pokój hotelowy

Pensjonat w górach

PENSJONAT

W projekcie aranżacji wnętrz góralskiego pensjonatu koło Starego Sącza, połączyliśmy tradycyjną góralską architekturę drewnianą ze stylem nowoczesnym. Wszechobecne drewno świerkowe zestawiliśmy z szarym kamieniem na posadzkach i ścianach podkreślając regionalny charakter obiektu. Liczne rzeźbienia i grawerunki w ludowe wzory uzupełniliśmy zdobnymi zasłonami z charakterystyczną góralską parzenicą. Ciekawym elementem projektu aranżacji wnętrz są drewniane sufity podwieszane z dużymi okrągłymi wnękami gdzie ukryte oświetlenie nie tylko podkreśla piękno regionalnych rzeźbień ale również tworzy ciepłą i przytulną atmosferę. Kominek obłożony kamieniem i bufet zbudowany z drewnianych kanciastych bali to kolejne elementy przyciągające uwagę. 

Opis projektu aranżacji wnętrz basenu w pensjonacie koło Starego Sącza

Powierzchnia 140m2
Lokalizacja koło Starego Sącza

projekt aranżacji wnętrz restauracji w pensjonacie w górach- sala konsumpcyjna

Restauracja – pensjonat Ryterski

RESTAURACJA

W projekcie aranżacji wnętrz góralskiej restauracji w pensjonacie koło Starego Sącza, połączyliśmy tradycyjną góralską architekturę drewnianą ze stylem nowoczesnym. Wszechobecne drewno świerkowe zestawiliśmy z szarym kamieniem na posadzkach i ścianach podkreślając regionalny charakter obiektu. Liczne rzeźbienia i grawerunki w ludowe wzory uzupełniliśmy zdobnymi zasłonami z charakterystyczną góralską parzenicą. Ciekawym elementem projektu aranżacji wnętrz są drewniane sufity podwieszane z dużymi okrągłymi wnękami gdzie ukryte oświetlenie nie tylko podkreśla piękno regionalnych rzeźbień ale również tworzy ciepłą i przytulną atmosferę. Kominek obłożony kamieniem i bufet zbudowany z drewnianych kanciastych bali to kolejne elementy przyciągające uwagę. 

projekt aranżacji wnętrz góralskiej restauracji

Projekt
Powierzchnia 140m2
Lokalizacja koło Starego Sącza

projekt aranżacji wnętrz basenu - widok niecki

Basen – pensjonat Ryterski

BASEN

Projekt aranżacji wnętrz basenu koło Starego Sącza wpisany w regionalną tradycyjną góralską architekturę drewnianą w nowoczesnym wydaniu. Bardzo ciekawe rozwiązanie niecki basenowej której część wychodzi na zewnątrz budynku. Projekt aranżacji wnętrz uwzględniał zastosowanie ruchomych przeszklonych ścianek nad niecką basenową, pozwalających na otwarcie się basenu na zewnętrzną cześć z dużym tarasem (plażą) skąd rozpościera się wspaniały widok na góry. Zdecydowane odważne kontrasty ciemnego, czarnego drewna i kamienia z jasnym kamieniem na posadzkach i bielą ścian. Pojawiają się regionalne ornamenty zaczerpnięte ze stylu podhalańskiego. Basen ma bogate wyposażenie w min. jacuzzi, saunę, prysznice, toalety. W dolnej kondygnacji zaplanowano część techniczną ze wszystkimi urządzeniami do obsługi basenu oraz pomieszczenia rekreacyjne. Projekt aranżacji wnętrz jest częścią całościowego projektu budowlanego i technicznego dla tego obiektu.

Opis projektu aranżacji wnętrz basenu w pensjonacie koło Starego Sącza

Projekt
Powierzchnia 140m2
Lokalizacja koło Starego Sącza
.
projekt aranżacji wnętrz kliniki Ortheo 3D- ścieżka analiz ruchu

Klinika Ortheo 3D w Krakowie

Klinika Ortheo 3D w Krakowie

Projekt aranżacji wnętrz kliniki, który łączy w sobie nowoczesność i elementy stylu loftowego, stanowi wyrafinowaną odpowiedź na potrzeby współczesnej medycyny i estetyki. Postawiliśmy na czerni i biel przełamane intensywnymi akcentami koloru niebieskiego, tworząc spójną i dynamiczną przestrzeń. Surowe betonowe stropy z widocznymi instalacjami, pomalowane na ciemny kolor w połączeniu z wiszącymi ekranami sufitów podwieszanych nie tylko estetycznie urozmaicają przestrzeń, ale również pełnią kluczową funkcję akustyczną. Wszystkie meble w klinice, takie jak lada recepcyjna, biurka i portal wokół drzwi, zaprojektowaliśmy w bardzo odważnej i dynamicznej formie. Obłe kształty mebli nie tylko wyróżniają się estetycznie, ale także są ergonomiczne, co ma kluczowe znaczenie w miejscu, gdzie komfort pacjenta i personelu jest priorytetem. Centralne pomieszczenie kliniki zostało wyposażone w ścieżkę analiz ruchu, podkreśloną min. jasnym kolorem posadzki. Specjalistyczne kamery i sensory ukryte na ścianach i w posadzce, zapewniając trójwymiarową analizę ruchu i prawidłową diagnostykę.  To wyjątkowy projekt aranżacji wnętrz w którym połączyliśmy nowoczesną estetykę z zaawansowaną technologią.

Opis projektu kliniki Ortheo 3D

Projekt
Powierzchnia 300 m2
Lokalizacja Kraków
.
interior design salon meblowy MEBLE EMILIA- Makola design witryna

salon meblowy Meble Emilia – Domoteka Warszawa

salon meblowy EMILIA

Aranżacja wnętrz wielkopowierzchniowego salonu meblowego Meble Emilia w Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka w Warszawie, to przykład perfekcyjnie zaplanowanej przestrzeni ekspozycyjnej. Celem aranżacji było stworzenie ekspozycji, która zarówno przyciągnie uwagę klientów, ale również pozwoli na swobodne i intuicyjne poruszanie się po całym salonie. W tym celu zastosowano koncepcję boksów, które imitują różne części mieszkań, takie jak salony czy jadalnie. Każdy boks to unikalny projekt wnętrz, który eksponuje meble od różnych producentów w zróżnicowanej stylistyce.

Ciepła kolorystyka, dominacja drewna oraz przytulny klimat sprawiają, że wnętrza boksów są nie tylko estetyczne, ale również zachęcają do spędzenia w nich czasu.  Projekt wnętrz salonu Meble Emilia obejmował również stworzenie systemu informacji wizualnej, który ułatwia klientom odnalezienie się w przestrzeni sklepu. Znaki informacyjne i grafiki dla poszczególnych działów sklepu zostały zaprojektowane w sposób czytelny i estetyczny, co dodatkowo podnosi komfort zakupów. Całość aranżacji wnętrz tworzy więc spójną, funkcjonalną i przyjazną przestrzeń.

Projekt
Powierzchnia 3000 m2
Lokalizacja Centrum Meblowe Domoteka w Warszawie
.