Interior design

salon meblowy EMI DECO – Warszawa

centrum meblowe Domoteka w Warszawie
projekt aranżacji salonu meblowego EMI DECO Interior

salon meblowy EMI DECO – Warszawa

salon meblowy EMI DECO w centrum meblowym Domoteka w Warszawie

Salon meblowy Emi Deco, mieszczący się w prestiżowym Centrum Wyposażenia Wnętrz Domoteka w Warszawie, to miejsce, gdzie aranżacja wnętrz osiąga swoje apogeum. Projekt przestrzeni został starannie przemyślany, aby nawiązywać do koncepcji wystawienniczych, prowadząc odwiedzających przez ekspozycję w sposób płynny i intuicyjny. Wnętrze salonu składa się z boksów imitujących różne części mieszkań urządzonych w różnorodnych stylach i rozwiązaniach aranżacyjnych.

Każdy boks w Emi Deco to indywidualny projekt wnętrza, ukazujący meble od różnych producentów, co pozwala na szerokie spektrum inspiracji. Wnętrza te charakteryzują się różnorodnością stylistyczną, od nowoczesnych, minimalistycznych form po bardziej klasyczne, eleganckie aranżacje. Ciepła kolorystyka, naturalne materiały takie jak drewno i kamień strukturalny, oraz podświetlane wnęki dodają każdemu boksowi przytulnego i komfortowego charakteru.

Atmosfera w salonie Emi Deco sprzyja relaksowi i swobodnemu zwiedzaniu. Przemyślane oświetlenie podkreśla walory prezentowanych mebli, a dodatki i dekoracje dopełniają całości. Klienci mogą czerpać pomysły na aranżacje własnych domów. Emi Deco to miejsce, gdzie estetyka łączy się z funkcjonalnością.

Projekt
Powierzchnia 800 m2
Lokalizacja Domoteka - Warszawa
.