Interior design

apartament – Warszawa ul. Inflancka

ul. Inflancka w Warszawie
projekt aranżacji wnętrz apartamentu na Inflanckiej w Warszawie- Interior Design Makola - kuchnia

apartament – Warszawa ul. Inflancka

apartament na ul. Inflanckiej w Warszawie

Nowoczesny apartament na ul. Inflanckiej w Warszawie jest prawdziwym pokazem kreatywności i funkcjonalności. Pierwotny plan deweloperski został całkowicie zmieniony, aby dostosować przestrzeń do indywidualnych potrzeb właścicieli. Kluczowym założeniem było uzyskanie wrażenia otwartości i przestronności. Osiągnęliśmy to poprzez usunięcie większości ścian w części dziennej. Dzięki temu uzyskaliśmy otwartą przestrzeń składającą się z dużego holu, który płynnie przechodzi w jadalnię i salon oraz otwartą kuchnię. W centralnej części holu jest duża, dwustronna szafa garderobiana, która od strony salonu pełni funkcję szafy jadalnianej. W jej pobliżu znajduje się duży stół jadalniany, który w zależności od ilości gości można wysunąć z wnęki w szafie. Pozwala to  na zwiększenie liczby miejsc dla gości. Innym interesującym elementem jest dwustronne akwarium zamontowane w ścianie, które jest widoczne zarówno z salonu, jak i z sypialni. Dodatkowo, ekspozycja instrumentów muzycznych właściciela apartamentu dodaje wnętrzu unikalnego charakteru.
Kuchnia, utrzymana w minimalistycznym stylu, wyposażona została w nowoczesne, wbudowane urządzenia AGD.  Wyspa kuchenna z granitowym blatem i wysuwanym stolikiem jadalnianym. Na ścianach w holu, który ma kształt elipsy, zaprojektowaliśmy tynk czesany, co nadaje wnętrzu eleganckiego wyglądu. Wszystkie te elementy razem tworzą harmonijną przestrzeń, która jest zarówno estetyczna, jak i funkcjonalna, idealnie dopasowaną do stylu życia i potrzeb właścicieli.
Nasz projekt tego apartamentu został wyróżniony i opublikowany na łamach miesięcznika „TAK Mieszkam”. To dla nas ogromne wyróżnienie i powód do dumy. Artykuł dokładnie opisuje nasze podejście do aranżacji wnętrz, uwzględniając zarówno estetykę, jak i funkcjonalność przestrzeni. W publikacji można znaleźć szczegółowe zdjęcia naszego projektu, które pokazują, jak starannie dobrane materiały i wykończenia tworzą spójną i harmonijną całość. Autor artykułu podkreśla również innowacyjne rozwiązania projektowe, które wprowadziliśmy, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i stworzyć komfortowe warunki do życia.
Projekt
Powierzchnia 90m2
Lokalizacja ul. Inflancka w Warszawie
.