Interior design

apartament – Warszawa, ul. Wiejska

Warszawa, ul. Wiejska

apartament – Warszawa ul. Wiejska

Projekt aranżacji Łazienek: Apartament w prestiżowej Kamienicy na ul. Wiejskiej, Warszawa
Projekt aranżacji łazienki w apartamencie zlokalizowanym w prestiżowej kamienicy na ul. Wiejskiej w Warszawie. Projekt łączy nowoczesny styl z wyraźnym wpływem klasyki, nawiązując tym samym do historycznego charakteru starej kamienicy. Przestronne i bardzo wysokie wnętrza zostały zaprojektowane z wykorzystaniem szlachetnych materiałów, takich jak naturalne marmury, drewno i szkło. Każdy detal został starannie przemyślany, aby harmonijnie współgrał z eleganckim otoczeniem. podkreślając historyczny charakter kamienicy. Zastosowaliśmy najwyższej jakości materiały t.j marmury, drewno i szkło, które nadają wnętrzom luksusowy i elegancki charakter. Marmurowe powierzchnie wprowadzają do wnętrza elementy ponadczasowej elegancji.
Piękne sztukaterie gipsowe pod stropami nawiązują do klasycznej estetyki, dodając wnętrzom wyrafinowanego charakteru i historycznego klimatu.
Designerskie oprawy sufitowe, przypominające formą sople, stanowią nowoczesny i artystyczny akcent, który przyciąga wzrok i dodaje wnętrzom unikalności.
Proste, minimalistyczne meble harmonijnie komponują się z bogatymi materiałami i dekoracyjnymi sztukateriami, tworząc spójną i elegancką przestrzeń.
Project
Size 300 sq m
Location Warszawa
.